Adres : Celaliye Mah. Akdeniz Cad. No:28 Büyüçekmece/İstanbul
Telefon : 0 (541) 841 52 20
Whatsapp : 0 (541) 841 52 20
İletişim : +90 (212) 884 02 60
Mail: [email protected]
TEKLİF FORMU
Doğrulama Kodu


Firmamız Aksu Sondaj’ı 1997 senesinde Silivri’de kurduk. Firmamızı kurarken mutlak kalite ve üst düzey müşteri memnuniyetini kendimize baz aldık. Üst düzey müşteri memnuniyetimiz;  Üst düzey kalite bilinci ile birleştirerek daima mükemmele ulaşmak için, kalite ve teknoloji alanında önde olmak ve sürekli gelişen, büyüyen bir hizmet anlayışı ile yer altı ve yer üstü kaynaklarını doğal dengeyi bozmadan ve en ekonomik biçimde değerlendirmeyi amaç edinerek üretimde öncü kuruluş olmaktan meydana gelir.

Türkiye’nin değişik yörelerinde tarımsal kullanım ve içme suyuna yönelik sondajlar yaparak özellikle Marmara bölgesinde faaliyetlerine başlayan firmamız yüzlerce su kuyusu açmıştır. Her yıl artan talepleri karşılamak ihtiyacı duyan firmamız kuruluşundan bu güne kadar teknik uzman kadrosunu, sondaj ekip ve ekipmanlarını gelişen teknoloji ile eş güdümlü olarak geliştirmeye devam etmektedir.

Firmamız; faaliyet alanlarımızda belirttiğimiz iş ve hizmetleri en verimli ve en yüksek kalitede gerçekleştirmek için yurt içinde ve yurt dışındaki üniversitelerle, bilimsel amaçlarla kurulmuş kamu ve tüzel araştırma kuruluşlarıyla, gerçek ve tüzel kişilerle danışmanlık noktasında işbirliği içindedir.

Özellikle teknik uzmanlık ve güçlü sondaj makinesi gerektiren kuyuların kazılması konusunda yoğunlaşan firmamız, bu konuda yıllara dayanan deneyimi,güçlü teknik ekip ve ekipmanları ile Türkiye’de iddialı bir konuma gelmiştir.

Tecrübe ve titizlik gerektiren derin jeotermal kuyuların kazılmasında, teçhizinde ve inkişafında firmamızın tecrübesine, teknik birikimine, ekibine ve makine parkına güvenebilirsiniz.

AKSU SONDAJ şirketi arazi çalışmalarına büyük önem vermektedir. Yapılacak jeofizik etüt çalışmalarıyla sondaj çalışmalarına yön vermekte ve müşterilerini her kademede bilgilendirmektedir. İlgili kurumlardan aldığı arama ve kullanma belgeleri ile sondaj çalışmalarında tekniğe ve yasalara uygun kusursuz ve titiz çalışmaları ile müşteri memnuniyeti prensibini hedef olarak kabul etmektedir.

Şimdiden, sizinle çalışmak arzusu ve kıvancı içerisinde olmakla birlikte iyi çalışmalar dileriz.MİSYONUMUZ;

Müşterilerinin artan taleplerine zamanında cevap verebilmek ve kalitesini, ismini koruyabilmek için sürekli kendini yenileyen teknolojik makina sistemi ile çalışmalarını ve çalışan eğitimlerini aksatmadan sürdürerek teknolojiyi yakından takip etmektedir.

Müşterilerimize üstün hizmet ve kalite sunmak, mevcut imajını devam ettirme, iş ahlakına çalışanına, iş güvenliği ve çevre standartlarına uygun koşullarla üretim ve ticaretine devam etmektirVİZYONUMUZ;

- Müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde güvenilir ve aranan firma olmayı
- Teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi ve uygulamayı
- Tüm çalışanlarda kalite, çevre ve iş güvenliği bilincini tesis etmeyi
- Müşterileriyle güvene dayalı bir işbirliği içinde olmayı
- En uygun, en doğru ve en ekonomik çözümleri uygulamayı
- Topluma ve çevreye saygılı örnek bir kuruluş olmayı kendine vizyon olarak kabul etmiştir