Adres : Celaliye Mah. Akdeniz Cad. No:28 Büyüçekmece/İstanbul
Telefon : 0 (541) 841 52 20
Whatsapp : 0 (541) 841 52 20
İletişim : +90 (212) 884 02 60
Mail: [email protected]
TEKLİF FORMU
Doğrulama Kodu
DALGIÇ POMPA


AKSU  SONDAJ,müşterilerine sondajın derinliğine ve su miktarına göre kuyuya konulması gereken pompa bilgilendirmesi ve satışını sunmaktadır.
Pompanın güvenilir marka olması
Dalgıç pompa seçiminde piyasada kendini kanıtlamış markalı ürünler kullanılmalıdır. Dalgıç pompa ne kadar kaliteli ise dayanıklılığı ve verimliliği de aynı oranda artmaktadır.

Pompanın ideal çalışma derinliği

      Kuyu açıldıktan sonra yeraltı suyunun statik ve dinamik seviyeleri tesbit edilmelidir. 250m. derinlikte açılmış bir kuyuda (DWL) dinamik seviye 85m. ise pompa montajı 100m.ye yapılabilir. Dalgıç pompanın kuyunun tabanına indirilmesi lüzumsuz hatta yanlıştır. Yeraltı suyu, sahip olduğu hidrostatik basınç sebebiyle kuyu içinde kendiliğinden belli seviyelere kadar yükselmektedir. Kuyudan pompajla elde edilen su miktarı ne kadar çok olursa olsun değişmeyen yeraltı suyu seviyesine “Dinamik su seviyesi” DWL denir ve pompanın indirilmesi gereken yeri gösterir.

Pompa montajı

Güvenilir markalı dalgıç pompa seçimi yapıldıktan sonra montaj işlemi ve pompanın devreye alınmasının da yetkili servisi tarafından yapılmasında fayda vardır. Böylece dalgıç pompanın garanti şartları da yerine getirilmelidir.

TEKLİF İSTEK FORMU
Ad - Soyad* :
Mail* :
Telefon* :
Şehir :
Adres :
Notlar :
Doğrulama : Doğrulama Kodu